Hadříky na ukulele

Představte si, že se ocitnete v tropickém ráji s vůní kokosových palm a zvukem ukulele. Teď si představte, že tuto atmosféru dokáže vytvořit jen jediná osoba s hadříkem a ukulele v ruce. Připojte se k této magické cestě plné slunce, smích a hudby.

 • Gretsch Micro Fibre Towel

  589

  Čistící hadřík Hadřík z mikrovláken, pomocí kterého jednoduše udržíte svůj nástroj lesklý a čistý. Rozměry hadříku jsou 30 x 30 cm a najdete na něm logo firmy Gretsch.

 • Dunlop Guitar Finish Cloth

  449

  Kytarová kosmetika Tento jemný hadřík očistí povrch kytar od prachu, špíny a otisků prstů a navrátí nástroji ztracený lesk. Hadřík je vhodný k použití na veškeré druhy povrchových úprav kytar.

 • PRS Cleaning Cloth

  290

  Čistící hadřík Firma PRS Guitars je známá především výrobou prvotřídních kytar, jejich řada kytarového příslušenství však drží vysoko nastavenou laťku kvality. Tento hadřík je vyroben z mikrovlákna a je vhodný k údržbě nástrojů nejen v kombinaci s čistícími prostředky značky PRS. Velikost 30 x 35 cm.

 • D'Addario Micro-Fiber Polish Cloth

  279

  Čistící hadřík Čistící hadřík z mikrovláken od firmy Planet Waves je schopen ve svých vláknech zachytit částice až 2000 x jemnější než lidský vlas. Není tak zapotřebí žádných dalších čisticích látek. Hadřík má dlouhou životnost, můžete jej i umýt a znovu použít. Lze aplikovat nasucho i v kombinaci s čistícími prostředky.

 • D'Addario Pre-Treated Polish Cloth

  249

  Čistící hadřík S tímto bavlněným hadříkem rychle a snadno vyleštíte tělo a krk vaší kytary. Hadřík je napuštěný aktivní čistící látkou, takže není zapotřebí žádné další leštěnky.

 • Fender Premium Plush Microfiber Polishing Cloth

  219

  Čistící hadřík Tento vysoce kvalitní čistící hadřík z mikrovláken navrátí vašemu cennému nástroji původní lesk a půvab. Miliony mikrovláken pohltí a odstraní nakumulovanou špínu, prach a nečistoty. Lze použít na všechny typy povrchů včetně nitrocelulózy.

 • Ernie Ball Ultra-Plush Microfiber Polish Cloth

  209

  Čistící hadřík Speciální hadřík na čištění a leštění kytary udrží váš nástroj vždy v dokonalém lesku a zabrání usazování prachu.

 • Ortega OPC-XXL

  209

  Čistící hadřík OPC-XXL Každý nástroj vyžaduje údržbu. Pro leštění a čištění dobře poslouží tento hadřík od firmy Ortega, vyrobený z měkkého mikrovlákna. Rozměry: 500 mm x 400 mm

 • Ortega OPC-LY/LB

  199

  Čistící hadřík OPC-LY/LB Každý nástroj vyžaduje údržbu. Pro leštění a čištění dobře poslouží tento set dvou hadříků od firmy Ortega, které jsou vyrobené z měkkého mikrovlákna v barvách světle žluté a světle hnědé. Rozměry: 290 mm x 240 mm

 • Music Nomad 2 'n 1 Beyond Plush Players Cloth

  199

  Čistící hadřík Aby si nástroj udržel svou kondici, je nutné ho po používání pečlivě vyčistit. Správný hadřík je jedním ze základních pomůcek a jeho kvalita by se rozhodně neměla podceňovat. Renomovaná firma Music Nomad proto přichází s tímto praktickým hadříkem 2v1, který poskytuje bezkonkurenční výkon a kvalitu. První strana je vyrobena z extra měkkého plyše,…

 • Ortega OPC-GR/LG

  199

  Čistící hadřík OPC-GR/LG Každý nástroj vyžaduje údržbu. Pro leštění a čištění dobře poslouží tento set dvou hadříků od firmy Ortega, které jsou vyrobené z měkkého mikrovlákna v barvách zelené a šedé. Rozměry: 290 mm x 240 mm

 • Dunlop HE92

  189

  Kytarová kosmetika Tento chemicky ošetřený flanelový hadřík je vhodný pro čištění všech stříbrných a postříbřených ploch hudebních nástrojů.

 • Taylor Premium Plush Microfiber Cloth

  189

  Čistící hadřík Čistící hadřík značky Taylor je vyroben z kvalitní a měkké mikrovláknové tkaniny, díky velkorysým rozměrům výborně poslouží při péči o lak vaší kytary.

 • Taylor Premium Suede Microfiber Cloth

  189

  Čistící hadřík Čistící hadřík značky Taylor je vyroben z kvalitní mikrovláknové tkaniny s měkkým semišovým povrchem, díky velkorysým rozměrům výborně poslouží při péči o lak vaší kytary.

 • Dunlop System 65 Plush Microfiber Polish Cloth

  169

  Čistící hadřík Čistící utěrka vyrobená ze smyčkového mikrovlákna je měkká a poddajná, skvěle se tedy hodí k odstraňování prachu a nečistot z vašeho nástroje bez hrozby poškrábání laku.

 • Ibanez IGC100

  139

  Čistící hadřík Tento hadřík vyrobený z mikrovláken zajistí, že vaše kytara bude neustále jako nová. Ochrání jí jak před prachem, tak vlhkostí a vrátí jí zašlý lesk. Lze ho prát, čímž se výrazně prodlužuje jeho životnost. Velikost 300 x 300 mm.