Trsátka pro ukulele

Trsátka pro ukulele – malé, ale důležité nástroje, které dokáží udělat velký rozdíl ve zvuku tvého ukulele. Zvol si tu správnou tloušťku a materiál a nech se unést melodiemi svého oblíbeného nástroje.

Trsátka pro ukulele

Trsátka pro ukulele – malé, ale důležité nástroje, které dokáží udělat velký rozdíl ve zvuku tvého ukulele. Zvol si tu správnou tloušťku a materiál a nech se unést melodiemi svého oblíbeného nástroje.

 • Dunlop Felt Pick

  529

  Trsátka Pokud máte pocit, že jste už vyzkoušeli úplně všechno, pak toto trsátko možná bude výjimkou. Je vyrobené z filcu a husté vlny, čímž je skutečně unikátní. Část, která hraje na struny, je kvůli pohodlné hře zkosená, přičemž trsátko je široké 3,2 mm. Každý kytarista snad někdy držel v ruce trsátko značky Dunlop. Tato kalifornská…

 • Richter Leather Pick Set

  389

  Trsátka Kožená trsátka, vhodná zejména pro hráče na ukulele, klasickou kytaru nebo baskytaru. Kožené trsátko poskytuje vřelý a kulatý tón bez nežádoucího hluku při dopadu na struny. Díky tomu je oblíbené například při hře na baskytaru, kdy poskytuje preciznost klasických trsátek a zároveň příjemný zvuk jako při hraní prsty. Tato sada obsahuje čtyři trsátka v…

 • D'Addario 1FLT9-04

  249

  Trsátka Plstěná trsátka jsou již po dlouhá léta jasnou volbou mnoha hráčů na ukulele. Na rozdíl od tradičních trsátek, se kterými zní nástroje jako ukulele velice ostře, jsou plstěná trsátka schopna poskytnout tradiční, příjemně vřelý zvuk s jasnou projekcí. Je však možné je využít například také při hře na basovou kytaru, u které jsou schopné…

 • Ortega OGP-VP1

  209

  Trsátka OGP-VP1 Tato sada obsahuje dvě kožená a dvě trsátka ze syntetické plsti (soft a hard), vhodná pro ukulele nebo klasickou kytaru. Kožená trsátka jsou vyrobena z měkké kůže a poskytují vřelý, jemný zvuk, který neztrácí na hlasitosti. Plstěná trsátka ze série Flex Tech jsou vyrobena ze syntetické vlny, která poskytuje nevídanou flexibilitu a vyjímečný…

 • Ortega UKEPICK-ASS

  199

  Trsátka UKEPICK-ASS Tato větší a měkká trsátka vyrobená z kůže jsou navržena především pro hru na ukulele, ale lze je využít i na jakýkoliv nástroj s nylonovými strunami. Pomocí těchto trsátek vyprodukujete jemný, hřejivý tón bez ztráty hlasitosti. Balení obsahuje tři trsátka v černé, bílé a červené barvě.

 • Perri's Leathers Felt Wool Ukulele Picks

  169

  Trsátka Pokud i tak zdánlivě jednoduchá věc, jako je trsátko, pro vás může být prostředkem k vyjádření, pak sáhněte po trsátkách Perri’s Leathers. Kromě prvotřídní kvality dostanete do ruky i atraktivní signature designy legendárních kapel jako AC/DC, Guns N‘ Roses, Queen a dalších. Trsátka Perri’s Leathers určitě zafungují i jako skvělý dárek pro každého kytaristu….

 • Ortega OGP-FTH

  159

  Trsátka OGP-FTH Speciální trsátka z řady Ortega Flex Tech se skvěle hodí pro ukulele, klasické kytary a akustické baskytary, ale i jiné nástroje. Jsou ručně vyráběna v USA z vysoce kvalitní syntetické plsti. Výsledné trsátko poskytuje nevídanou flexibilitu a výjimečný zvuk, který vynikne zejména s akustickými nástroji.

 • Ortega OGP-FTS

  159

  Trsátka OGP-FTS Speciální trsátka z řady Ortega Flex Tech se skvěle hodí pro ukulele, klasické kytary a akustické baskytary, ale i jiné nástroje. Jsou ručně vyráběna v USA z vysoce kvalitní syntetické plsti. Výsledné trsátko poskytuje nevídanou flexibilitu a výjimečný zvuk, který vynikne zejména s akustickými nástroji.

 • Martin Ukulele Picks

  149

  Trsátka Sada trsátek speciálně určených pro ukulele. Jsou vyrobena z měkkého a poddajného materiálu, který si výborně rozumí s nylonovými strunami a nabízí lepší odezvu a odolnost než standardní filcová trsátka.

 • Richter Leather Pick Heavy

  129

  Trsátko Kožené trsátko, vhodné zejména pro hráče na ukulele, klasickou kytaru nebo baskytaru. Poskytuje vřelý a kulatý tón bez nežádoucího hluku při dopadu na struny. Díky tomu je oblíbené například při hře na baskytaru, kdy poskytuje preciznost klasických trsátek a zároveň příjemný zvuk jako při hraní prsty.

 • Ortega OGP-F-S3

  129

  Trsátka OGP-F-S3 Trsátko speciálně vyrobené pro hráče na ukulele nebo klasickou kytaru. Přesné kontroly nad vaší hrou dosáhnete pomocí měkkého materiálu ze syntetické vlny, zaobleného hrotu a protiskluzového otvoru uprostřed trsátka. Tvrdost trsátka je 3 mm a v balení naleznete 3 kusy.

 • Ortega OGP-F-H3

  129

  Trsátka OGP-F-H3 Trsátko speciálně vyrobené pro hráče na ukulele nebo klasickou kytaru. Přesné kontroly nad vaší hrou dosáhnete pomocí měkkého materiálu ze syntetické vlny, zaobleného hrotu a protiskluzového otvoru uprostřed trsátka. Tvrdost trsátka je 4 mm a v balení naleznete 3 kusy.

 • Ortega OGP-F-S3 (rozbalené)

  119

  Trsátka Poškozený nebo neoriginální obal, zboží samo je nové a nevybalené. OGP-F-S3 Trsátko speciálně vyrobené pro hráče na ukulele nebo klasickou kytaru. Přesné kontroly nad vaší hrou dosáhnete pomocí měkkého materiálu ze syntetické vlny, zaobleného hrotu a protiskluzového otvoru uprostřed trsátka. Tvrdost trsátka je 3 mm a v balení naleznete 3 kusy.