KN

 • KN Naučíme vás hrát na UKULELE

  490

  Škola hry na ukulele Učebnice na ukulele vhodná jak pro samouky, tak i pro hudební školy. Jedná se o kompletní materiál pro hráče všech úrovní.

 • KN Zvěřinec – zpěvník pro ukulele

  349

  Škola hry na ukulele Ilustrovaný ukulele zpěvník Zvěřinec shrnuje dětskou tvorbu legendární kapely Yellow Sisters pro děti. Podle písniček z jejich alb Zvěřinec 1-3 se naučí hrát každé dítko i rodič, a co víc! Zpěvník doprovází překrásné ilustrace Lucie Ernestové a několik autorských pohádek Yellow Sisters. Motto: "Na ukulele můžeš hrát i ty, máma, táta,…

 • KN Ukulele v české škole

  329

  Škola hry na ukulele Publikace Ukulele v české škole pracuje s laděním C6 (g-c-e-a), které se váže k lehce ovladatelným nástrojům jako jsou zobcové flétny, zvonkohry, metalofony a jiné hudební nástroje určené pro dětskou hru. Nabízí tak inspiraci učitelům hudební nauky na ZUŠ, hudební výchovy na základních školách i vedoucím hudebních kroužků.

 • KN Ukulele na doma

  319

  Škola hry na ukulele Už podruhé oslovuje autor Petr Zeman formou učebnice hráčky a hráče na ukulele – přesněji řečeno ty, kteří se jimi chtějí stát. Ve své předchozí publikaci „Ukelele v české škole“ mířil hlavně do školní praxe a nabízel cesty, jak to udělat, aby si na oblíbený nástroj zahráli v kolektivu všichni. Trochu…

 • KN České hity pro ukulele – Ondřej Šárek

  305

  Škola hry na ukulele Noty a tabulatury 20 nejznámějších písní různých žánrů. Hru můžete sledovat i na přiloženém DVD.

 • KN Škola hry na ukulele – Ondřej Šárek

  305

  Škola hry na ukulele Naše první škola na ukulele – jednoduchý a praktický nástroj nejen na cesty. Všechna cvičení jsou nahrána na přiloženém CD.

 • KN Ukulele – naučte se hrát snadno a rychle

  290

  Škola hry na ukulele S touto školou dokážete po krátké době zahrát první jednoduché písničky na ukulele. Publikace využívá kombinaci tištěné učebnice a výukových videí, které lze spustit prostřednictvím QR kódu, takže se můžete učit online. Základy jsou vysvětleny stručně a jednoduše. Rychle se naučíte hrát akordové doprovody i melodie na všech čtyřech strunách ukulele….

 • KN Lidovky a další písně pro ukulele na 2-5 akordů – Ondřej Šárek

  150

  Škola hry na ukulele Publikace Lidovky a další písně pro ukulele na 2-5 akordů – Ondřej Šárek je vhodná pro začínající ukulelisty a ukulelistky, co už dokážou zahrát akordy C, F, G7 Dm, Gm a A7. Navazuje na titul Lidovky pro ukulele na tři akordy. Nabízí 53 známých lidových písní a koled ve zjednodušených úpravách…

 • KN Lidovky pro ukulele na tři akordy – Ondřej Šárek

  145

  Škola hry na ukulele Noty a akordové značky k nejznámějším lidovým písním a koledám pro začátečníky, kteří umějí na ukulele zahrát jen tři základní akordy.