Lanikai ACST-CEG

10 590

Katalogové číslo: 842659100218 Kategorie: ,
Značka: Lanikai

Popis

Elektroakustické kytarové ukulele Šestistrunné gitalele od značky Lanikai nabízí herní vlastnosti podobné kytarám, ovšem s nezaměnitelným zvukem ukulelí. Potěší tak hudební milovníky z obou táborů. Je laděné do A, tj. o kvartu výše než klasické/akustické kytary. Nástroj je osazen kvalitní elektronikou Fishman Kula s integrovanou ladičkou. Přední deska je zhotovena z masivního dřeva akácie. Ke krku s nastavitelnou výztuhou přiléhá hmatník z ořechu je osazený patnácti pražci, orientaci usnadňují poziční značk

Časté otázky

Cena za Lanikai ACST-CEG je 10590.00 Kč.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Elektroakustické ukulele - Podobné produkty: Ibanez UICT10-CA, Flight Mustang Tenor EQ-A Natural, Fender Grace Vanderwaal Signature Ukulele WN NA, Lanikai QM-BLCEC (rozbalené)

Kytarová ukulele - Kytarová ukulele je nejen stylovým doplňkem pro každého hudebníka, ale také skvělým nástrojem pro začátečníky, kteří se chtějí naučit hrát na struny. Díky svému malému tělu a jasným, zvonivým tónům je ukulele oblíbeným nástrojem po celém světě. Nejenže se s ním snadno manipuluje a je velmi přenosné, ale také je… Podobné produkty: Ortega RGLE18FMH, Yamaha GL 1 TBS, Ibanez EWP14WB-OPN, Gretsch G9126 ACE (rozbalené)