Škola hry na ukulele

Škola hry na ukulele aneb, jak se naučit sám hrát. Výuka hraní na ukulele začíná akordy a pokračuje učením správného rytmu, protože rytmus je neméně důležitý. Známe jednoduché akordy, které zvládne i úplný začátečník.

Na ukulele se naučí opravdu každý. To hlavní, co pro učení na ukulele potřebujete, je vytrvalost, chuť hrát a něco dokázat.

Ukulele má jen čtyři struny, takže to není tak složitý nástroj jako je kytara. Na druhou stranu naučit se hrát chce prostě svůj čas.

Učte se na ukulele pozvolna. Vyberte si jednu písničku. Nějakou jednoduší, která se hraje třeba se třemi akordy. Takovou písničku trénujte a hrajte pořád. Znova a znova. Dokud ji nezahrajete bez chyby a samozřejmě z paměti.

Je to stejné jako ve škole. Kde se po malých krůčcích učíte číst a psát.

Přeji vám hodně vytrvalosti při učení se hrát na ukulele. Jedině vytrvalý člověk něčeho dosáhne a nakonec se dostane do cíle. Ve vašem případě budete umět hrát na ukulele.

Ukulele akordy

Tady se naučí hrát akordy na ukulele každý. Názorné příklady akordů pro začátečníky. Velký přehled akordů pro zkušené. Pro úplné začátečníky jsem připravil pár akordů se znázorněním kde a kterým prstem strunu na ukulele zmáčknout. A pro zkušenější hráče je na konci stránky velký přehled ukulele akordů. Prvních 6 kroků k hraní akordů na ukulele …

Ukulele akordy Pokračovat ve čtení »