Ortega K2-LAF

1 690

Katalogové číslo: 842960183511 Kategorie: ,

Popis

Ukulele komplet Řadu Keiki K2 značky Ortega rozšiřují sopránová ukulele v různých barevných designech. Vaše děti si s jejich pomocí osvojí základní návyky a dovednosti, které pak uplatní při hře na kytaru nebo jiné strunné nástroje. Konstrukce ukulele je složena z přední laminované desky z agathis a jemně klenutého těla z plastového materiálu ABS. Ke krku z okoumé je přilepen hmatník z ABS osazený dvanácti pražci. Struny jsou uchyceny v kobylce z ABS a chromovaných otevřených mechanikách s černými kolíčky.

Časté otázky

Cena za Ortega K2-LAF je 1690.00 Kč.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dětská ukulele - Podobné produkty: Cascha HH 2026E Soprano Mahogany Ukulele Set EQ, MS Ukulele From The Beginning Christmas Songbook, Ortega K2-CBM, Ortega K3-ACA

Sopránová ukulele - Sopránová ukulele je malý, ale mocný nástroj, který si získá srdce každého milovníka hudby. S jejími jiskřivými tóny a lehkou hratelností se snadno naučíte hrát vaše oblíbené písně. S touto ukulele můžete doprovázet svůj hlas nebo hrát s ostatními hudebníky. Je to nástroj, který vás zavede do světa ukulele a… Podobné produkty: Cascha Soprano Ukulele Bamboo Natural EQ, Cascha HH 3963 Soprano Ukulele Green Set, Ortega RUSWB-SO, Woodi WU-21W(BK)