Ortega K2-SP

1 690

Katalogové číslo: 842960180015 Kategorie: ,
Značka: Ortega

Popis

Akustické ukulele Řadu Keiki značky Ortega rozšiřují sopránová ukulele s pestrobarevnými grafickými motivy inspirovanými street artem. Vaše děti si s jejich pomocí osvojí základní návyky a dovednosti, které pak uplatní při hře na kytaru nebo jiné strunné nástroje. Konstrukce ukulele je složena z přední laminované desky z agathis a jemně klenutého těla z plastového materiálu ABS. Ke krku z okoumé je přilepen hmatník z ABS osazený dvanácti pražci. Struny jsou uchyceny v kobylce z ABS a chromovaných otevřených

Časté otázky

Cena za Ortega K2-SP je 1690.00 Kč.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dětská ukulele - Podobné produkty: Cascha HH 3968 Soprano Ukulele Pink Set, Ortega K2-LAF, Cascha HH 2035 Concert Mahogany Ukulele Set, MS Ukulele From The Beginning (CD Edition)

Sopránová ukulele - Sopránová ukulele je malý, ale mocný nástroj, který si získá srdce každého milovníka hudby. S jejími jiskřivými tóny a lehkou hratelností se snadno naučíte hrát vaše oblíbené písně. S touto ukulele můžete doprovázet svůj hlas nebo hrát s ostatními hudebníky. Je to nástroj, který vás zavede do světa ukulele a… Podobné produkty: Cascha HH 2026E Soprano Mahogany Ukulele Set EQ, Woodi UK-21OR(BK), Flight TUS-55 Mango, Woodi WU-21F4(WH)