Ucoolele UC-002-BH

690

Katalogové číslo: 0787907052089 Kategorie: ,
Značka: Ucoolele

Popis

Akustické ukulele Sopránová ukulele značky Ucoolele s označením 002 jsou cenově dostupné nástroje pro každou příležitost. Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Díky pestrobarevnému designu si je jistě oblíbí vaše děti, nicméně požitek ze hry v případě těchto skladných nástrojů není limitován věkem. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet.

Časté otázky

Cena za Ucoolele UC-002-BH je 690.00 Kč.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dětská ukulele - Podobné produkty: Cascha HH 3963 Soprano Ukulele Green Set, Ortega K1-RD, Cascha HH 2263, MS Ukulele From The Beginning (CD Edition)

Sopránová ukulele - Sopránová ukulele je malý, ale mocný nástroj, který si získá srdce každého milovníka hudby. S jejími jiskřivými tóny a lehkou hratelností se snadno naučíte hrát vaše oblíbené písně. S touto ukulele můžete doprovázet svůj hlas nebo hrát s ostatními hudebníky. Je to nástroj, který vás zavede do světa ukulele a… Podobné produkty: Flight DUS 322 ZEB, Flight TUS-35 LB, Cascha Soprano Ukulele Bamboo Natural EQ, Tanglewood TWT 1 TB