Veles-X

 • Veles-X Tenor Ukulele Bag

  949

  Obal pro tenorové ukulele Veles – X Bag je stylový a kvalitní nástrojový obal. Vyrobený je z polyesteru, který vyniká životností a povrch je ošetřen nepromokavým nátěrem. O ochranu se stará poctivé deseti milimetrové polstrování, které poskytne i dobrou tepelnou izolaci. Vnitřek obalu je plyšový, takže se nemusíte bát poškrábání vašeho cenného nástroje. Pro přenášení…

 • Veles-X Soprano Ukulele Bag

  849

  Obal pro sopránové ukulele Veles – X Bag je stylový a kvalitní nástrojový obal. Vyrobený je z polyesteru, který vyniká životností a povrch je ošetřen nepromokavým nátěrem. O ochranu se stará poctivé deseti milimetrové polstrování, které poskytne i dobrou tepelnou izolaci. Vnitřek obalu je plyšový, takže se nemusíte bát poškrábání vašeho cenného nástroje. Pro přenášení…

 • Veles-X Guitalele – Tenor Ukulele Cover

  489

  Protiprachový obal Oboustranný protiprachový kryt vhodný pro guitarlele a tenorové ukulele. Stříbrná strana najde využití hlavně při live performance, jelikož zabraňuje přehřátí nástroje a odráží UV záření, čímž prodlužuje udržitelnost původní barvy. Strana s černým povrchem potom slouží jako protiprachový obal pro domácí a studiové použití. Kryt dále disponuje voděodolným povrchem a gumičkou pro stažení.

 • Veles-X Concert Ukulele Cover

  419

  Protiprachový obal Oboustranný protiprachový kryt vhodný pro koncertní ukulele.Stříbrná strana najde využití hlavně při live performance, jelikož zabraňuje přehřátí nástroje a odráží UV záření, čímž prodlužuje udržitelnost původní barvy. Strana s černým povrchem potom slouží jako protiprachový obal pro domácí a studiové použití. Kryt dále disponuje voděodolným povrchem a gumičkou pro stažení.

 • Veles-X Soprano Ukulele Cover

  379

  Protiprachový obal Oboustranný protiprachový kryt vhodný pro sopránové ukulele. Stříbrná strana najde využití hlavně při live performance, jelikož zabraňuje přehřátí nástroje a odráží UV záření, čímž prodlužuje udržitelnost původní barvy. Strana s černým povrchem potom slouží jako protiprachový obal pro domácí a studiové použití. Kryt dále disponuje voděodolným povrchem a gumičkou pro stažení.

 • Veles-X Ukulele Stand Wood

  219

  Stojan pro ukulele

 • Veles-X Ukulele Stand White

  219

  Stojan pro ukulele