Vysoušeče na ukulele

Vysoušeče na ukulele jsou nezbytným doplňkem pro každého, kdo se chce vyhnout problémům s vlhkostí a udržet své ukulele v perfektním stavu. Tyto malé a praktické zařízení umožňují snadné odstranění vlhkosti z nástroje, a to bez jakýchkoli poškození. Takže pokud chcete, aby vaše ukulele znělo krásně a vždy bylo v optimálním stavu, neváhejte a pořiďte si vysoušeče na ukulele!

 • D'Addario Ukulele Humidifier Pro

  319

  Kytarová kosmetika Tento zvlhčovač je speciálně určen pro ukulele. Pomalu a rovnoměrně distribuuje potřebnou vlhkost, která zabraňuje vysychání nástrojů a jejich lámání, praskání a deformování. Vložíte jej do ozvučnice nástroje, gumové víčko lze snadno odstranit. Uvnitř umístěná houbička je schopna nasát objem tekutiny, který odpovídá dvanáctinásobku její váhy.

 • Music Nomad The Humilele

  309

  Kytarová kosmetika Aby ukulele hrálo a vypadalo co nejlépe, je potřeba dostatečně vlhké prostředí, jinak může dřevo vysychat, kroutit se a v nejhorším případě i praskat. Tento zvlhčovač od Music Nomad zajistí ideální podmínky pro uložení ukulele, a to bez starostí, které provází údržba standardních zvlhčovačů. Obsahuje inovativní houbičku Humid-i-Bar, která pohltí vodu o desetinásobku…

 • Guitto GHD-02 Ukulele Humidifier

  279

  Zvlhčovač

 • Ortega HUMIUK-SV

  199

  Kytarová kosmetika HUMIUK-SV Tento zvlhčovač pro ukulele a strunné nástroje menších velikostí snadno umístíte do ozvučnice tak, aby se nedotýkal žádné části hudebních nástrojů. S jeho pomocí snadno předejdete vysychání a následným deformacím dřeva. Balení obsahuje houbičku a stříkačku.

 • Ortega HUMIUK-BK

  199

  Kytarová kosmetika HUMIUK-BK Tento zvlhčovač pro ukulele a strunné nástroje menších velikostí snadno umístíte do ozvučnice tak, aby se nedotýkal žádné části hudebních nástrojů. S jeho pomocí snadno předejdete vysychání a následným deformacím dřeva. Balení obsahuje houbičku a stříkačku.

 • Flight Ukulele Humidifier Silver

  119

  Zvlhčovač Tento zvlhčovač pro ukulele je nezbytným vybavením zejména tehdy, kdy je váš nástroj po delší dobu uložen v prostředích s nízkou vlhkostí. Zvlhčovač zajistí, aby dřevo nástroje nevysychalo a zůstalo v dokonalé kondici, díky čemuž se vyhnete nechtěnému bzučení, či naopak neznějícím strunám při hraní. Tento model poskytuje skvělý poměr kvality a ceny. Jeho…

 • Flight Ukulele Humidifier Black

  119

  Zvlhčovač Tento zvlhčovač pro ukulele je nezbytným vybavením zejména tehdy, kdy je váš nástroj po delší dobu uložen v prostředích s nízkou vlhkostí. Zvlhčovač zajistí, aby dřevo nástroje nevysychalo a zůstalo v dokonalé kondici, díky čemuž se vyhnete nechtěnému bzučení, či naopak neznějícím strunám při hraní. Tento model poskytuje skvělý poměr kvality a ceny. Jeho…

Jak vybrat správný vysoušeč pro ukulele?

Pokud hrajete na ukulele, určitě víte, že je důležité udržovat nástroj v dobrém stavu. Vysoušeč na ukulele je nezbytným pomocníkem při udržování správné vlhkosti v nástroji. Při výběru vysoušeče je důležité brát v potaz několik faktorů.

Za prvé, zvažte velikost a tvar vašeho ukulele. Existují vysoušeče různých velikostí a tvarů, a je důležité zvolit ten, který bude dokonale sedět na vašem nástroji. Dále byste měli věnovat pozornost materiálu, ze kterého je vysoušeč vyroben. Nejlepší volbou jsou vysoušeče z přírodních materiálů, jako je například dřevo, které dokážou regulovat vlhkost v nástroji velmi účinně.

Dalším faktorem, který byste měli zvážit, je cena. Vysoušeče se liší v ceně, a je důležité najít takový, který bude odpovídat vašemu rozpočtu. Vždy si ale dejte pozor na to, abyste nešetřili na kvalitě, jelikož špatný vysoušeč může vašemu nástroji spíše uškodit, než pomoci.

Jak používat vysoušeč na ukulele?

Používání vysoušeče na ukulele je velmi jednoduché. Stačí jej umístit dovnitř nástroje a nechat ho tam po dobu několika hodin či dokonce dnů. Vysoušeč bude absorbovat vlhkost a udržovat nástroj v suchu.

Je důležité pamatovat na to, že vysoušeč by měl být pravidelně kontrolován a v případě potřeby vyměněn za nový. Pokud vysoušeč ztratí svou absorpční schopnost, může se stát, že bude nástroj vystaven vlhkosti, což může vést k jeho poškození.

Používání vysoušeče na ukulele je tedy velmi důležité pro udržování nástroje v dobrém stavu. Pokud máte rádi svůj ukulele a chcete se o něj pečovat, určitě byste měli zvážit pořízení vysoušeče, který vám pomůže udržet správnou vlhkost v nástroji.