Nejlepší ukulele

Přinášíme vám výběr s názvem nejlepší ukulele. Tento výběr je sestaven na základě mnoha uživatelských recenzí napříč všemi českými obchody. Nechte se inspirovat velkým testem a porovnáními tohoto nástroje z Havajských ostrovů.

TOP 4 nejlepší ukulele

1. místo

Ortega RU5

Ortegaru5

Koncertní ukulele
Tělo: mahagon (překližka)
Zadní deska: mahagon
Krk: mahagon
Hmatník: pau ferro

2. místo

KAHUA KA-21

Kahuaka21

Sopránové ukulele
Tělo: mahagon (překližka)
Zadní deska: mahagon
Krk: nato
Hmatník: ořech

3. místo

ORTEGA RUOX-SO

Ortegaruox

Sopránová ukulele
Tělo: mahagon(překližka)
Zadní deska: mahagon
Krk: mahagon
Hmatník: palisandr

4. místo

ORTEGA RUDAWN

Ortegarudawn

Koncertní ukulele
Tělo: agathis(překližka)
Zadní deska: agathis
Krk: mahagon
Hmatník: mahagon

Žebříček nejlepších ukulele je inspirativním návodem pro výběr nového nástroje. V seznamu jsou pouze ukulele, která se umístila v uživatelských recenzích nejčastěji a na předních pozicích.

Nejlepší sopranové ukulele

Toto je výběr tří nejlépe hodnocených sopránových ukulele, které můžete koupit v českých e-shopech. Sopranové ukulele je tradiční volbou začátečníků, ale málo kdo ví, že je jeho velikost dost dobrá pro dětské ruce.

Nejlepší ukulele pro začátečníky

Výběr ukulele pro začátečníky bývá často nejtěžším oříškem. Nástroj se musí nejen líbit, ale hlavně by neměl trpět neduhy jako je rozlaďování strun, protože taková chyba dokáže nováčky velice často od hraní odradit. Většinou se řiďte pravidlem, že se vyplatí pár stovek přidat, než potom litovat vyhozených peněz a ztráty vášně z hraní na ukulele.

Nejlepší ukulele pro děti

Ukulele už více zmenšit nelze, takže nic takového, jako dětské ukulele vlastně neexistuje. Pro malé děti je nejlepší rovnou sáhnou po sopranovém ukulele. To měří kolem 53 cm, takže se dá tvrdit, že je tak akorát do dětské ruky. A jaký materiál? Plast je odolnější než dřevo, ale dřevo častěji lépe zní. Takže to poslední, co by vás mělo zajímat: Bude na to opravdu hrát? Nejlepší ukulele pro děti.

Výběr nejlepšího ukulele je už teď hračkou. Tento test nástrojů porovnával zejména uživatelské recenze, které jsou volně dostupné v různých internetových obchodech a recenzních portálech. Cíl byl tedy jasný. Získat přehled a najít nejlepší ukulele nejen pro tento rok.

Ukulele je havajský nástroj, který si stále víc a víc získává na oblibě. Naučit se a hrát na něj se můžete třeba zde (Jak hrát na ukulele). Pokud už svůj nástroj máte, tak se podívejte na náš skvělý seznam ukulele akordů.

Podobné příspěvky

Jeden komentář

  1. Dobrý den,
    chtěla bych poprosit o pomoc při výběru ukulele pro 9 letou dcerou, která je prosím vhodná pro začátečníky, případně i další příslušenství (ladička, nějaké noty, trsátko, …. )

    Předem Vám děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *